درباره ما


گروه مهندسی و معماری زرافه مجموعه جوانی است که در سال 2019 در مشهد با مدیریت  مهندس ساره غفاریان و به پشتوانه بیش از 10 سال فعالیت های حرفه ای ایشان ( پیرامون مشاوره ،طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی ) و مطالعات تخصصی  ( در زمینه روانشناسی  روابط کودکان ) فعالیت خود را آغاز نموده .

این مجموعه شامل گروهی از مهندسان و معماران متعهد و مسئول است که در تعامل با تیم روانشناسی این مجموعه که دغدغه ی رشد صحیح فرزندان این سرزمین را دارند، تلاش میکنند از محدودیت های هر پروژه فرصت های بالقوه آن را استخراج کرده و  بهترین پاسخ را به نیاز کارفرمایان  ارائه می دهند  . همچنین با در نظر گرفتن عناصری همچون  سرعت، دقت، کیفیت و قیمت بستری مناسب برای دست اندرکاران این صنعت فراهم می کنند.

 

بنابراین با نگاهی آرمان گرا و هویت آفرین می توانیم قدرتمندانه و با پشتوانه ی تجربه ی هنرمندانه در طراحی و ساخت بگوییم که سخت گیری ها ، ناتوانی ها و محدودیت ها برای متخصصین ما فاقد معنی و ارزش هستند و شعار همیشگی ما "خلق کودکانه یک اثر " است .

 

ما در گروه مهندسی و معماری زرافه با 4 دپارتمان تخصصی با شما در تعامل هستیم و سعی داریم با بهره گیری از تیم متخصص و با تجربه ، خدماتی با بهترین کیفیت را مطابق با سلیقه و خواست شما در اختیارتان قرار دهیم. چرا که ایمان داریم رضایت مشتری ضامن همکاری های متعدد در آینده خوهد بود.

   دپارتمان معماری فضاهای عمومی و شهری کودک  ( مشاوره و طراحی کلیه فضاهای عمومی مرتبط با کودکان شامل کلینیک های اطفال، فروشگاههای کودک ،مدارس،مهدکودک ها، فضاهای بازی سرپوشیده ،محیط های شهری ،کتابخانه های کودک، فودکورت کودکان،  و ....) 

   دپارتمان اجرا و ساخت ( مشاوره و انتخاب مناسب متریال، اجرای تخصصی پروژه های کودکان  ، مدیریت پیمان  و ....)

   دپارتمان آموزش و پژوهش  ( برگزاری ورکشاپ های تخصصی معماری کودکان ، برگزاری سمینارها و کنفرانس های معماری مادر و کودک  ، ارایه  و ثبت مقالات و انجام پروژه های تحقیقاتی )

  دپارتمان معماری فضاهای خصوصی کودک ( مشاوره ، طراحی ، انتخاب متریال مناسب  و چیدمان فضاهای خانگی کودک شامل  اتاق خواب کودکان ،  ،خانه باغ و روف گاردن کودک ، خانه درختی ،و.....)