درباره ما


گروه مهندسی و معماری زرافه مجموعه جوانی است که در سال 2019 در مشهد با مدیریت  مهندس ساره غفاریان و به پشتوانه بیش از 10 سال فعالیت های حرفه ای ایشان ( پیرامون مشاوره ،طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی )  فعالیت خود را آغاز نموده .

این مجموعه شامل گروهی از مهندسان و معماران متعهد و مسئول است که تلاش میکنند از محدودیت های هر پروژه فرصت های بالقوه آن را استخراج کرده و  بهترین پاسخ را به نیاز کارفرمایان  ارائه می دهند  . همچنین با در نظر گرفتن عناصری همچون  سرعت، دقت، کیفیت و قیمت بستری مناسب برای دست اندرکاران این صنعت فراهم می کنند.

 

بنابراین با نگاهی آرمان گرا و هویت آفرین می توانیم قدرتمندانه و با پشتوانه ی تجربه ی هنرمندانه در طراحی و ساخت بگوییم که سخت گیری ها ، ناتوانی ها و محدودیت ها برای متخصصین ما فاقد معنی و ارزش هستند و شعار همیشگی ما "خـــلق یک اثرماندگــــار " است .

 

ما در گروه مهندسی و معماری زرافه با 4 دپارتمان تخصصی با شما در تعامل هستیم و سعی داریم با بهره گیری از تیم متخصص و با تجربه ، خدماتی با بهترین کیفیت را مطابق با سلیقه و خواست شما در اختیارتان قرار دهیم. چرا که ایمان داریم رضایت مشتری ضامن همکاری های متعدد در آینده خوهد بود.

   دپارتمان مشاوره و طراحی ساختمان (مشاوره ،طراحی پلان، نما و.... ) 

   دپارتمان اجرا و ساخت سازه های بتنی ( مشاوره،طراحی سازه و اجرای سازه های بتنی  ....)

   دپارتمان طراحی فضای سبز و لنداسکیپ ( مشاوره ، طراحی و اجرای محوطه باغ ، ویلا، روف گاردن،فضاهای سبز شهری و... )

  دپارتمان دکوراسیون داخلی ( مشاوره و طراحی داخلی ، انتخاب متریال مناسب  و چیدمان فضاهای داخلی به سبک مدرن، کلاسیک ، نئو کلاسیک و ...)